Artykuły z kategorii

Turystyka i promocja regionu

Przed wyjazdem na urlop warto zaznajomić się z informacjami na temat bezpieczeństwa i zagrożeń podczas podróży czy turystycznego funduszu gwarancyjneg...

19 lutego 2016 roku odbyło się uroczystość przekazania samochodu bojowego oraz oddania budynku Komendy Powiatowej Straży Pożarnej do użytku po modernizacji. Poświęcenia dokonał ks. kanonik Andrzej Bawirsz Kapelan Wojewódzki Strażaków. Lech Brzozowski Wicestarosta Nidzicki podziękował za zaangażowanie w proces modernizacji komendy. W uroczystości udział wziął udział były już Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie st. bryg. Mirosław Rutecki oraz st. bryg. Mirosław Hołubowicz Zastępca Komendanta Wojewódzkiej PSP w Olsztynie.