Artykuły z kategorii

Turystyka i promocja regionu

30 września br. na terenie Gór Dębowych Nadleśnictwa Przasnysz odbył się VII Rajd Gwiaździsty Zacheusza Nowowiejskiego. Impreza rozpoczęła się od uro...

19 lutego 2016 roku odbyło się uroczystość przekazania samochodu bojowego oraz oddania budynku Komendy Powiatowej Straży Pożarnej do użytku po modernizacji. Poświęcenia dokonał ks. kanonik Andrzej Bawirsz Kapelan Wojewódzki Strażaków. Lech Brzozowski Wicestarosta Nidzicki podziękował za zaangażowanie w proces modernizacji komendy. W uroczystości udział wziął udział były już Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie st. bryg. Mirosław Rutecki oraz st. bryg. Mirosław Hołubowicz Zastępca Komendanta Wojewódzkiej PSP w Olsztynie.