Artykuły z kategorii

Inicjatywy, projekty, organizacje pozarządowe

Zdrowie, Polityka Społeczna i Środowisko

Turystyka i promocja regionu

Firma Wizz Air ogłosiła uruchomienie nowego połączenia z lotniska Olsztyn Mazury do Oslo Torp. Nowe połączenie zacznie działać 20 maja 2017 roku. Loty...

19 lutego 2016 roku odbyło się uroczystość przekazania samochodu bojowego oraz oddania budynku Komendy Powiatowej Straży Pożarnej do użytku po modernizacji. Poświęcenia dokonał ks. kanonik Andrzej Bawirsz Kapelan Wojewódzki Strażaków. Lech Brzozowski Wicestarosta Nidzicki podziękował za zaangażowanie w proces modernizacji komendy. W uroczystości udział wziął udział były już Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie st. bryg. Mirosław Rutecki oraz st. bryg. Mirosław Hołubowicz Zastępca Komendanta Wojewódzkiej PSP w Olsztynie.