Artykuły z kategorii

Inicjatywy, projekty, organizacje pozarządowe

Zdrowie, Polityka Społeczna i Środowisko

Turystyka i promocja regionu

Firma Wizz Air ogłosiła uruchomienie nowego połączenia z lotniska Olsztyn Mazury do Oslo Torp. Nowe połączenie zacznie działać 20 maja 2017 roku. Loty...

Regionalny Fundusz Pożyczkowy działający  przy WMARR S.A. w Olsztynie  udziela pożyczek mikro, małym i  średnim przedsiębiorcom mających siedzibę lub inwestujących na terenie województwa warmińsko-mazurskiego w tym także podmiotom rozpoczynającym działalność gospodarczą. Szczegółowe informacje na stronie www.wmarr.olsztyn.pl (Zakładka Pożyczki dla przedsiębiorców).

REGIONALNY FUNDUSZ POŻYCZKOWY

czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 pokój nr 15 tel. 89 521 12 79 / 89 faks 89 521 12 60 www.wmarr.olsztyn.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pożyczki dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

• oprocentowanie pożyczek w stosunku rocznym od 2,43%przy czym dla podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą od5,83%
  • 300.000 zł- maksymalna kwota pożyczki
  • 1.000.000 zł- maksymalna kwota zaangażowania wobec jednego podmiotu
  • 7 lat- maksymalny okres finansowania

Informacje nt. pożyczek, formularze wymaganych dokumentów oraz pomoc w ich wypełnieniu można otrzymać w siedzibie RFP.

Warunkiem udzielenia/wypłaty pożyczki jest dostępność środków na rachunku bankowym Agencji w ramach dofinansowań przyznanych Agencji.