Artykuły z kategorii

Turystyka i promocja regionu

Przed wyjazdem na urlop warto zaznajomić się z informacjami na temat bezpieczeństwa i zagrożeń podczas podróży czy turystycznego funduszu gwarancyjneg...

19 listopada 2015r. Komisarz Wyborczy w Olsztynie stwierdził wygaśnięcie mandatu radnego Stanisława Palińskiego wybranego do Rady Powiatu w Nidzicy w okręgu wyborczym nr 1.

27 listopada podczas obrad Sesji Rady Powiatu na miejsce Stanisława Palińskiego ślubowanie na radną złożyła Joanna Szczepkowska. Grzegorz Napiwodzki Starosta Nidzicki oraz Elżbieta Góralska Przewodnicząca Rady Powiatu pogratulowali objęcia funkcji oraz wręczyli kwiaty. Pani Joanna Szczepkowska będzie członkiem Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu.