Artykuły z kategorii

Inicjatywy, projekty, organizacje pozarządowe

Zdrowie, Polityka Społeczna i Środowisko

Turystyka i promocja regionu

Firma Wizz Air ogłosiła uruchomienie nowego połączenia z lotniska Olsztyn Mazury do Oslo Torp. Nowe połączenie zacznie działać 20 maja 2017 roku. Loty...

19 listopada 2015r. Komisarz Wyborczy w Olsztynie stwierdził wygaśnięcie mandatu radnego Stanisława Palińskiego wybranego do Rady Powiatu w Nidzicy w okręgu wyborczym nr 1.

27 listopada podczas obrad Sesji Rady Powiatu na miejsce Stanisława Palińskiego ślubowanie na radną złożyła Joanna Szczepkowska. Grzegorz Napiwodzki Starosta Nidzicki oraz Elżbieta Góralska Przewodnicząca Rady Powiatu pogratulowali objęcia funkcji oraz wręczyli kwiaty. Pani Joanna Szczepkowska będzie członkiem Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu.