20 lipca w Sali Widokowej Nidzickiego Zamku odbyła się uroczystość z okazji Święta Policji. Lech Brzozowski Wicestarosta Nidzicki oraz Elżbieta Góralska Przewodnicząca Rady Powiatu wręczyli bukiet kwiatów na ręce Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy nadkom. Jarosława Wiśniewskiego, dziękując za odpowiedzialną i niebezpieczną służbę oraz wszystkim policjantom, policjantom emerytom i pracownikom cywilnym policji życzyli dużo zdrowia, pomyślności w życiu zawodowym i rodzinnym, satysfakcji i zadowolenia z wykonywanej pracy. W uroczystościach wzięli udział również mł. insp. Jan Markowski Zastępca komendanta Wojewódzkie Policji, Mariusz Wilamowski Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nidzicy, Arkadiusz Szulc Prokurator Rejonowy w Nidzicy, Leszek Śpiewak Zastepca Burmistrza Nidzicy, Waldemar Szymański Wójt Gminy Janowo, Ewa Krzyżewska Wójt Gminy Kozłowo, Zofia Wielgus Sekretarz Janowca Koscielnego.

W trakcie uroczystej z okazji Święta Policji 20 policjantów otrzymało awanse na wyższe stopnie oraz postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za wzorowe wykonywanie obowiązków medalem srebrnym za długoletnią służbę odznaczony został:

- kom. Grzegorz Albrechczyński

na stopień aspiranta sztabowego Policji