25 września pod patronatem Grzegorza Napiwodzkiego Starosty Nidzickiego oraz Zenona Szczepankowskiego Starosty Przasnyskiego odbył się VI Rajd Gwiaździsty im. Zacheusza Nowowiejskiego w Dębowych Górach.

Rajd rozpoczął się od przypomnienia historii Wiktora Zacheusza Nowowiejskiego pseudonim "Jeż" oraz złożenia kwiatów i zapalenia zniczy pod pominkiem.

W uroczystościach wzieła udział również Elżbieta Góralska Przewodnicząca Rady Powiatu oraz Jolanta Tymińska Kierownik Wydziału Oświaty, Promocji i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Nidzicy.

Wszyscy uczestnicy dostali ciepłą grochówkę oraz można było sobie upiec kiełbaskę w ognisku.

Grzegorz Napiwodzki oraz Zenon Szczepankowski wręczyli puchary oraz pamiątkowe dyplomy dla najlepszych zawodników w kategoriach.