21 stycznia 2017 roku maturzyści, ich rodzice oraz nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy uczestniczyli w balu studniówkowym w Borowym Młynie.

 

 

Klas IV TE (technik ekonomista)

Od lewej stoją: Dorota Krakowiak – wicedyrektor szkoły, Marian Pychewicz - wychowawca klasy, Iwona Siadaczka, Magdalena Żuchowska, Dariusz Wółkiewicz – dyrektor szkoły, Paweł Smoliński, Łukasz Amenda, Łukasz Filip, Karol Kurzątkowski, Sebastian Nachtygal, Sebastian Stryjewski, Marek Rutkowski, Mateusz Szypulski, Krzysztof Czaplicki, Krzysztof Grochowski – wicedyrektor szkoły,

od lewej siedzą: Paulina Szczepkowska, Sylwia Leśnikowska, Ewa Nowakowska, Iga Marcinkowska, Weronika Krajewska, Marta Wieteska, Joanna Lewandowska, Alicja Jakobczuk, Sylwia Szczepkowska, Karina Zakrzewska.

 

Klasa 3 lo B (liceum ogólnokształcące z rozszerzonym programem nauczania j. angielskiego, j. polskiego, geografii)

Od lewej (góra): Dariusz Wółkiewicz – dyr. szkoły, Weronika Zwolińska, Aleksandra Banul, Krzysztof Grochowski – wicedyrektor szkoły, Aleksandra Lemieszek, Zuzanna Kurkiewicz, Edyta Lenzion, Agata Fydrych, Tomasz Frankowski, Radosław Lenzion, Nikola Oryl, Cezary Mątwicki, Martyna Malinowska, Mateusz Olszewski, Klaudia Rudzińska, Oskar Feliński, Magdalena Moszczyńska, Wojciech Kawecki, Aleksandra Kołaczek, Adrian Bagiński, Adam Stypik, Dorota Krakowiak – wicedyrektor szkoły

Od lewej (dół): Oliwia Załęska, Zuzanna Zych, Natalia Łaszczych, mgr Patrycja Ciesielska, Paulina Staszewska, Iwona Duchna, Ilona Kucińska, Adrianna Milewska, Wioletta Czeszejko

 

Klasa III LOA (liceum ogólnokształcące z rozszerzonym programem nauczania j. angielskiego, matematyki, geografii) - wychowawca Hanna Wolszczak

Dół od lewej: Dorota Krakowiak – wicedyrektor szkoły, Krystyna Dawidson, Magdalena Szarmach, Małgorzata Biller, Hanna Wolszczak - wychowawca, Marta Chmielewska, Paulina Szczepkowska, Anna Zalewska

Góra od lewej: Dariusz Wółkiewicz – dyr. szkoły, Kacper Chaliński, Tadeusz Bieńkowski, Aleksander Kościjańczuk, Jakub Wasiłowski, Jakub Gałęziewski, Konrad Przetakiewicz, Łukasz Janicki, Daniel Mendoń, Krzysztof Grochowski – wicedyr. szkoły

 

Klasa IV TB (technik budownictwa)/IV TS (technik Pojazdów samochodowych)

Od lewej stoją:

Dariusz Wółkiewicz – dyr. szkoły, Jan Andrzej Wawrzeniuk – wych. klasy IV TB, Dorota Krakowiak – wicedyrektor szkoły, Krysiak Łukasz, Baranowski Beniamin, Kutnyj Jurij, Waśkiewicz Michał, Szczepkowski Patryk, Powirski Bartosz, Płoski Radosław, Jabłoński Kacper, Kowalik Kamil, Lipiński Mateusz, Młyński Bartosz, Antolak Dominik, Urbanowski Bartosz, Wawrzyniak Dawid, Łaszczych Łukasz, Andryszczyk Grzegorz – wych. kl. IV TS, Dawidson Damian, Urbański Radosław, Grochowski Krzysztof – wicedyr. szkoły.