W poniedziałek 12 marca br. w Piszu odbyły się Mistrzostwa rejonu V Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Halowej Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiły szkoły z powiatów mrągowskiego, szczycieńskiego, piskiego i nidzickiego. Do Mistrzostw jako reprezentant powiatu nidzickiego przystąpiła drużyna Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, która po przegranej z Mrągowem (0:2), bezbramkowym remisie z Piszem i zwycięstwie ze Szczytnem (3:1), zajęła 2 miejsce i awansowała do półfinału Mistrzostw Województwa. Skład drużyny: Kozicki Kamil, Onyszek Cezary, Piotrowski Mateusz, Pyracki Dominik, Rogoziński Mateusz, Samsel Tomasz, Szczepkowski Artur, Wiński Bartosz, Woźniak Mikołaj. Opiekunami drużyny byli Grzegorz Andryszczyk i Witold Zagożdżon.