Na stronie OKE w Łomży ukazały się wyniki zdawalności matur. Maturzyści z Powiatu Nidzickiego z wynikiem 86% okazali się najlepsi w województwie.

- Jestem zadowolony  z faktu, że tegoroczna zdawalności matur , osiągnięta przez naszych uczniów jest  najwyższy w Województwie Warmińsko-Mazurskim.   Mam świadomość, że ideałem byłoby gdyby każdy uczeń podchodzący do egzaminu dojrzałości zdawał go. Istnieje zatem potrzeba dalszej pracy, lecz w chwili obecnej chciałabym serdecznie pogratulować wyniku tegorocznym maturzystom oraz ich rodzicom, a także złożyć serdeczne podziękowania całemu środowisku oświatowemu powiatu nidzickiego. Tak wysoka zdawalność to konsekwencja pracy nauczycieli i uczniów,  ale i wspólnie podejmowane inicjatywy i projekty zwiększające jakość oświaty . – powiedział Grzegorz Napiwodzki Starosta Nidzicki.

Wyniki matur w województwie