18 grudnia w siedzibie starostwa powiatowego odbyła się wigilia samorządowa. Grzegorz Napiwodzki Starosta Nidzicki, Lech Brzozowski Wicestarosta Nidzicki, Elżbieta Góralska Przewodnicząca Rady Powiatu, Paweł Bukowski Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Robert Radzymiński oraz Janusz Kwiatek Członkowie Zarządu Powiatu przywitali w siedzibie starostwa wójtów i przewodniczących rad gmin z terenu powiatu nidzickiego. Obecni byli Jacek Kosmala Burmistrz Nidzicy, Leszek Śpiewak Zastępca Burmistrza Nidzicy, Jacek Jankowski Wójt Kozłowa, Waldemar Szymański Wójt Janowa, Bożena Grochala Wójt Janowca Kościelnego, Paweł Przybyłek Przewodniczący Rady Miejskiej w Nidzicy, Alicja Eidtner Przewodnicząca Rady Gminy Kozłowo, Bożena Chmielewska Przewodnicząca Rady Gminy Janowo, Zbigniew Ambroziński Przewodniczący Rady Gminy Janowiec Kościelny.