W dniu 29 lutego 2016 roku uczniowie Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. ks. Jana Twardowskiego z Nidzicy wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego Szkół i Ośrodków Szkolno - Wychowawczych w Tenisa Stołowego w Miłakowie.

W turnieju zmagało się 6 drużyn. W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zajęła III miejsce. Nasz uczeń Robert Erynkfajt w kategorii grupa starsza chłopców zajął I miejsce zdobywając tytuł Najlepszego Zawodnika oraz tytuł Mistrza. Robert będzie reprezentował województwo warmińsko - mazurskie na ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego ZSS "Sprawni Razem" w Płońsku.

Uczennica Aleksandra Erynkfajt w kategorii grupa starsza dziewcząt zajęła II miejsce na podium. Powyższe sukcesy są uwieńczeniem pracy samych uczniów jak również nauczycieli wychowania fizycznego naszej placówki.