7 maja w Zespole Szkół Nr 3 w Nidzicy odbył się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Lech Brzozowski Wicestarosta Nidzicki oficjalnie otworzył turniej, życząc zawodnikom wspaniałej rywalizacji oraz jak najlepszych wyników.

Najlepszym drużynom i zawodnikom puchary, medale oraz nagrody wręczył Grzegorz Napiwodzki Starosta Nidzicki. Dla najlepszych zawodników indywidualnie były rowery.

 

Wyniki w kategorii szkół podstawowych:

1. Zespół Szkół Nr 3 w Nidzicy (Michał Grzebski, Patrycja Chmielińska, Szymon Czyżewski, Wiktoria Wiśniewska).

2. Zespół Szkół Nr 2 w Nidzicy (Kacper Kusik, Jakub Urbanowicz, Julia Pacuszka).

3. Szkoła Podstawowa w Zaborowie (Łukasz Morawski, Adrian Sobotka, Aleksandra Łamejka, Sylwia Kołodziejska).

4. Szkoła Podstawowa w Napiwodzie (Mateusz Majewski, Magdalena Morawska, Karol Danelczyk, Wiktoria Domańska).

5. Szkoła Podstawowa w Łynie (Jakub Pniewski, Patrycja Rosińska, Amelia Rutkowska, Kacper Wasiołkowski).

6. Szkoła Podstawowa w Kozłowie ( Seweryn Kaczorowski, Natalia Semeniuk, Bartłomiej Sobotka, Julita Murawska).

7. Szkoła Podstawowa w Szkotowie (Kaja Dreger, Aleksandra Dytrych, Kacper Bagiński, Wojciech Grzybowski).

 

Wyniki w kategorii szkół gimnazjalnych:

1. Zespół Szkół Nr 3w Nidzicy (Szymon Chmielewski, Kacper Wdowiak, Piotr Langowski).

2. Zespół Szkół Nr 2 w Nidzicy (Wiktor Łukasik, Sebastian Płatek, Filip Sibierski).

3. Zespół Szkół Nr 1w Nidzicy (Filip Chincz, Damian Łączyński, Oskar Kosiński).

4. Gimnazjum w Szkotowie (Wiktoria Czerwonka, Marcin Orłowski, Kacper Kamiński).

5. Gimnazjum w Kozłowie (Mateusz Lipiński, Dominik Kordalski, Bartosz Rudnicki).

 

Indywidualnie szkoły podstawowe:

1. Patrycja Chmielińska (ZS Nr 3)

2. Wiktoria Wiśniewska (ZS Nr 3)

3. Michał Grzebski (ZS Nr 3)

 

Indywidualnie szkoły gimnazjalne:

1. Szymon Chmielewski (ZS Nr. 3)

2. Piotr Langowski (ZS Nr 3)

3. Damian Łączyński (ZS Nr 1)

 

Najlepsze drużyny pojadą na finał wojewódzki który odbędzie się 12 maja w Elblągu.