Jesteś w wieku 15-29 lat i posiadasz wykształcenie nie wyższe niż średnie?

U nas zdobędziesz umiejętności zawodowe szyte na miarę lokalnego rynku pracy!

Fundacja Rozwoju Społeczno – Gospodarczego zaprasza do udziału w projekcie „Czas na aktywność”, który jest współfinansowany ze środków UE w ramach EFS, Poddziałanie: 1.2.2. Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

Do projektu zapraszamy osoby:

- w wieku 15-29 lat,

- niezarejestrowane w urzędach pracy, w tym niepełnosprawne,

- pozostające bez pracy, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu, tzw. młodzież NEET, oraz które zamieszkują na obszarze subregionu olsztyńskiego w rozumieniu przepisów KC (tj. z powiatów: bartoszyckiego, kętrzyńskiego, lidzbarskiego, mrągowskiego, nidzickiego, olsztyńskiego, szczycieńskiego oraz m. Olsztyna.

W ramach projektu oferujemy:

- Opracowanie indywidualnych planów działania i poradnictwo zawodowe,

- szkolenia zawodowe, w tym wypłatę stypendium szkoleniowego,

- płatne staże zawodowe,

- pośrednictwo pracy.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!

Liczba miejsc ograniczona!

Chcesz uzyskać więcej szczegółów? Nic prostszego – umów się z nami!