Mieszkańcy Powiatu Nidzickiego

Informuję, że zwołuję XXX Sesję Rady Powiatu w Nidzicy V kadencji w dniu 29 marca 2017 r. o godz. 1200 w sali konferencyjnej nidzickiego Ratusza.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i przedstawienie porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  3. Sprawozdanie z działalności Zarządu i wykonania uchwał Rady.
  4. Interpelacje i zapytania radnych.
  5. Informacja o stanie utrzymania dróg powiatowych.
  6. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nidzicy.
  7. Ocena zasobów pomocy społecznej w Powiecie Nidzickim.
  8. Podjęcie uchwał w sprawach:
    1. zmian w budżecie powiatu na rok 2017,
    2. zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Nidzickiego na lata 2017-2036,
    3. określenia zadań oraz zasad udzielania dofinansowania dla osób niepełnosprawnych w ramach rehabilitacji społecznej i zawodowej ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2017
    4. dostosowania sieci szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych do nowego ustroju szkolnego, wprowadzonego ustawą – Prawo oświatowe oraz ustalenia sieci szkół ponadpodstawowych i specjalnych na okres od dnia 01 września 2017 r. do dnia 31 sierpnia 2019 r. na terenie Powiatu Nidzickiego.
  9. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
  10. Wolne wnioski.

Przewodnicząca Rady