W dniach 11-12 maja br. w Zespole Szkół nr 3 w Nidzicy Warmińsko - Mazurskie Finały Wojewódzkie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
W dniu 11 maja startowały drużyny reprezentujące szkoły podstawowe województwa.

Powiat Nidzicki reprezentował Lech Brzozowski Wicestrosta Nidzicki.

Poniżej zwycięzcy Finału Wojewódzkiego TBRD dla szkół podstawowych:

1. miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy w składzie: Kinga Gnidzińska, Kinga Barańska, Szymon Czyżewski i Michał Grzebski
  2. miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim w składzie: Wiktoria Styborska, Otylia Ulińska, Michał Różankowski, Wiktor Stasinowski
  3. miejsce zajęła drużyna z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Iławie w składzie: Wiktor Caban, Oliwia Gałkus, Julia Mimosek i Mateusz Ługiewicz

W dniu 12 maja startowały drużyny reprezentujące gimnazja województwa. Zwycięzcami okazali się:

1. miejsce: Gimnazjum nr 3 w Nidzicy reprezentowane przez : Wiktorię Wiśniewską, Szymona Chmielewskiego oraz Kacpra Wdowiaka
  2. miejsce: Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Mrocznie reprezentowane przez: Kingę Wesołowską, Weronikę Zielazną i Patrycję Mikczyńską
  3. miejsce: Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach reprezentowane przez: Szymona Gomoła, Michała Malankiewicza oraz Weronikę Stapel