W dniu 23 maja 2017r. w Olsztynie odbyło się FORUM SAMORZĄDOWE WARMII I MAZUR „ZŁOTE RUNO”, w którym na zaproszenie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pana Gustawa Marka Brzezina uczestniczył Starosta Nidzicki Pan Grzegorz Napiwodzki.

Podczas obrad FORUM miało miejsce doniosłe wydarzenie – Pan Grzegorz Napiwodzki Starosta Nidzicki z wielką atencją i wzruszeniem miał zaszczyt odebrać wyróżnienia w formie Dyplomów dla Powiatu Nidzickiego.

Pierwsze wyróżnienie w formie Dyplomu - za zajęcie II MIEJSCA w kategorii WYDATKÓW OGÓLNYCH NA 1 MIESZKAŃCA dla Powiatu Nidzickiego razem z Gminą Janowiec Kościelny, Gminą Janowo, Gminą Kozłowo oraz Miastem i Gminą Nidzica.

Drugie wyróżnienie w formie Dyplomu -   za zajęcie II MIEJSCA w kategorii WYDATKÓW MAJĄTKOWYCH NA 1 MIESZKAŃCA dla Powiatu Nidzickiego razem z Gminą Janowiec Kościelny, Gminą Janowo, Gminą Kozłowo oraz Miastem i Gminą Nidzica.

Jesteśmy dumni z przyznanych wyróżnień, a Miastu i Gminie Nidzica, Gminie Janowiec Kościelny, Gminie Janowo i Gminie Kozłowo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych równie wymiernych sukcesów.