Spotkania autorskie z Marcinem Pałaszem odbędą się w bibliotekach w Łynie, Kozłowie, Janowie i Janowcu Kościelnym. Na wszystkich spotkaniach można będzie zakupić książki pisarza i otrzymać dedykację. Szczegóły na załączonym plakacie.

Organizatorem spotkań jest Miejsko Gminna Bibliotek Publiczna w Nidzicy.

Marcin Pałasz - Autor książek i słuchowisk dla dzieci. Mieszka i pracuje we Wrocławiu. Członek Polskiej Sekcji IBBY.

Nominowany do nagrody w konkursie Książka Roku 2004 Polskiej Sekcji IBBY za książkę "Straszyć nie jest łatwo". Laureat wyróżnienia w konkursie na literacką nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego w roku 2007 za książkę "Wakacje w wielkim mieście". W 2008 r. otrzymał nominację do nagrody literackiej im. Kornela Makuszyńskiego za książkę "Licencja na zakochanie". Książka "Wszystko zaczyna się od marzeń" została wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Kornela Makuszyńskiego w 2009 r. Książka "Sposób na Elfa" otrzymała wyróżnienie w konkursie literackim IBBY Książka Roku 2012, natomiast w 2013 otrzymała Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego.

www.marcinpalasz.pl

Harmonogram spotkań