3 września 2016 odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Nidzickiego Funduszu Lokalnego. Lech Brzozowski Wicestarosta Nidzicki, Andrzej Zawieska Członek Zarządu NFL oraz Anna Mioduszewska Przedstawiciel Banku Spółdzielczego wręczyli stypendia dla zdolnej młodzieży ze szkół, których organem prowadzącym jest Powiat Nidzicki.

W tym roku przyznano łącznie 23 stypendia dla uczniów szkół z terenu powiatu oraz 20 stypeniów dla studentów.

Młodzieżowa Akademia Przedsiębiorczości:

1. Borowa Dominika – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

2. Duchna Kinga - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

3. Dymkowska Gabriela– Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

4. Fahl Dawid - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

5. Idzikowska Karolina - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

6. Jaroszewska Weronika - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

7. Jasińska Joanna- - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

8. Kownacka Aleksandra - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

9. Krajewska Honorata Ola - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

10. Krajewska Julia Sylwia - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

11. Pokrzywnicka Wiktoria - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

12. Rejner Joanna - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

13. Roska Natalia - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

14. Rudziński Tomasz Stanisław - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

15. Rutkowski Marek - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

16. Staszewska Paulina - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

17. Szczepkowska Aleksandra - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

18. Szulczak Tomasz - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

19. Tyszka Wojciech - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

20. Urbanowicz Wiktoria - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

21. Woźna Justyna - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

22. Zielonka Jan Karol – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

23. Zygnerska Monika - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

ŻAK im. Briana LaViolette

1. Bojanowska Aleksandra Magdalena – Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

2. Kaczmarczyk Kinga – Politechnika Warszawska

ŻAK:

1. Czajka Joanna – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

2. Dawidczyk Natalia – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

3. Dawidczyk Sylwia – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

4. Drozdowska Sandra – Uniwersytet Gdański

5. Kobyliński Adam - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

6. Kotwicka Marta – Uniwersytet Gdański

7. Mokosińska Monika – Uniwersytet Gdański

8. Pięta Aleksandra – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

9. Polakowska Aleksandra – Politechnika Warszawska

10. Słomkowska Ewa – Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie

11. Szulczak Joanna – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku

Stypendia Pomostowe:

1. Kaczmarczyk Justyna - Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

2. Przybylska Arletta - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

3. Sobolewska Katarzyna – Politechnika Gdańska

4. Tymińska Joanna - Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

5. Wasiak Konrad – Politechnika Gdańska

6. Woźniak Dominika - Politechnika Warszawska

7. Zdziarska Justyna – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu