Pan Grzegorz Napiwodzki Starosta Nidzicki - Szef Obrony Cywilnej Powiatu wręczył dyplomy i nagrody uczestnikom XXII Powiatowej Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej, która odbyła się w dniu 08 lutego br.

Zwycięska drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy w składzie:

- Dominika Borowa

- Laura Alicja Janusz

przygotowana przez Pana Jacka Skwarskiego będzie reprezentowała nasz Powiat na szczeblu wojewódzkim w Olsztynie.

W Olimpiadzie wzięły również udział drużyny w składach:

1.     Zespół Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących w Jagarzewie – Krzysztof Gostkowski oraz Marcin Wątkowski wraz z opiekunem Zbigniewem Wszołek

2.     Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy – Aleksandra Makowska oraz Kacper Sulewski wraz z opiekunem Krzysztofem Grochowskim

Komisja konkursowa pracowała w składzie:

1.     Witold Szempliński – Przewodniczący Komisji

2.     Paweł Przybyłek podinspektor w wydziale OZK

3.     Zbigniew Słupski – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Nidzicy

4.     Piotr Szczepkowski – Przedstawiciel Komendanta Powiatowego policji w Nidzicy

Organizatorem Olimpiady był Wydział Oświaty, Promocji, Rozwoju i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Nidzicy.