29 marca 2017 podczas XXX Sesji Rady Powiatu w Nidzicy Grzegorz Napiwodzki Starosta Nidzicki podziękował za wieloletnią wzorową służbę na rzecz mieszkańców Powiatu Nidzickiego odchodzącemu Komendantowi Powiatowej Komendy Policji w Nidzicy – inspektorowi Witoldowi Barcikowskiemu. Razem z Elżbietą Góralska Przewodniczącą Rady wręczyli pamiątkowe kwiaty oraz upominek.

- Swoja wysoką kulturą osobistą, kompetencją i profesjonalizmem w działaniu na niwie zawodowej zyskał Pan szacunek i uznanie zarówno przedstawicieli samorządu powiatowego jak i całej społeczności Powiatu Nidzickiego – mówił Starosta.

Podczas sesji Starosta również podziękował za dobrą, konstruktywną współpracą z samorządem Powiatu Nidzickiego Panu Ryszardowi Schuetz Nadleśniczemu Nadleśnictwa Nidzica.

- Dzięki Pańskiemu zaangażowaniu i ogromowi włożonej pracy udało się wspólnie i w porozumieniu wyremontować bardzo ważną dla mieszkańców drogę nr 1599 Likusy – Orłowo. I za to chciałbym podziękować – mówił Starosta.