2 czerwca w Starostwie Powiatowym Lech Brzozowski Wicestarosta Nidzicki spotkał się z Marcinem Kuchcińskim Wicemarszałkiem Województwa Warmińsko – Mazurskiego oraz z Jackiem Kosmalą Burmistrzem Nidzicy. W spotkaniu uczestniczył również Krzysztof Pianka.

Podczas spotkanie były poruszane tematy przebudowy dróg wojewódzkich 545 i 604 oraz przyszłej obwodnicy Nidzicy. Rozmawiano również nt. dofinansowania rozbudowy szpitala powiatowego oraz zagospodarowania strefy ekonomicznej.

Następnie Panowie udali się do firmy Wiejak, gdzie spotkali się z właścicielami firmy. Kolejne spotkanie odbyło się z Dyrekcją Zespołu Opieki Zdrowotnej, na którym zostały przedstawione plany i zamierzenia rozbudowy szpitala.

Włodarze spotkali się również z kierownictwem Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Nidzicy. Podczas spotkania omawiane były sprawy bieżące stowarzyszenia oraz rozbudowa Domu Pomocy Społeczne w Napiwodzie.