7 września w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy odbyło się uroczyste powołanie nadkom. Jarosława Wiśniewskiego na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Nidzicy.

W uroczystości uczestniczył Grzegorz Napiwodzki Starosta Nidzicki, Jacek Kosmala Burmistrz Nidzicy, Bożena Grochala Wójt Gminy Janowiec Kościelny, Waldemar Szymański, Paweł Przybyłek Przewodniczący Rady Miejskiej w Nidzicy, Tomasz Klimek Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, Arkadiusz Szulc Prokurator Rejonowy w Nidzicy, ks. Prał. Tadeusz Lewdarowicz, Zbigniew Słupski Zastępca Komendanta PSP, Wojciech Czarnecki Komendant Straży Miejskiej w Nidzicy.

„Życzę, by praca na tym wyjątkowym stanowisku była dla Pana interesującym i pełnym pozytywnych doświadczeń etapem zawodowej kariery. Niech te doświadczenia przekładają się na dobre wyniki i inicjatywy, które posłużą Komendzie Powiatowej Policji w Nidzicy, jej pracownikom, a przede wszystkim mieszkańcom Powiatu Nidzickiego” – powiedział Starosta Grzegorz Napiwodzki.