21 października br. Grzegorz Napiwodzki Starosta Nidzicki wziął udział w obchodach Dnia Seniora w Janowie. Na ręce Pani Jadwigi Marcjanik złożył serdeczne życzenia oraz podziękowania. – Przy tej wyjątkowej okazji wszystkim Seniorom przekazuję najlepsze życzenia zdrowia, niegasnącej energii, życzliwości otoczenia oraz wszelkiej pomyślności. Mam głęboka nadzieję, że nie tylko dziś odczuwać Państwo będą troskę i zrozumienie, a także wdzięczność za Państwa życiowe doświadczenia i mądrość, z której korzystają kolejne pokolenia – mówił Starosta.

W uroczystościach wzięli udział również Waldemar Szymański Wójt Janowa, Bożena Chmielewska Przewodnicząca Rady w Janowie, Katarzyna Hrybek Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury oraz Janusz Nidzgorski Dyrektor Ośrodka Upowszechniania Kultury w Chorzelach.