23 listopada br w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko – Mazurskiego podczas Okręgowej Inauguracji Dni Honorowych Dawców Krwi na Warmii i Mazurach, Grzegorz Napiwodzki Starosta Nidzicki z rąk Marcina Kuchcińskiego Członka Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Juliana Osieckiego Prezesa Zarządu PCK Oddział Okręgowy w Olsztynie odebrał odznakę honorową III stopnia za szczególne zasługi dla Polskiego Czerwonego Krzyża, które otrzymało Starostwo Powiatowe w Nidzicy.

W inauguracji wzięli udział również Sławomir Sadowski – Wicewojewoda, Stanisław Gorczyca – sekretarz Miasta Olsztyn, Mirosław Hołubowicz – Komendant Wojewódzki PSP, Grzegorz Matczyński – Dyrektor Wykonawczy Oddziału Wojewódzkiego OSP, Ks. Paweł Zięba – Dyrektor Caritas, Andrzej Karski Dyrektor Okręgowy PCK oraz Szymon Bartosiak Prezes Oddziału w Nidzicy i Anna Łączkowska Kierownik Biura w Nidzicy.

Więcej zjęć na: