20 grudnia br. po raz kolejny odbyło się spotkanie Wigilijne Władz Samorządowych z terenu Powiatu Nidzickiego. Na zaproszenie Grzegorza Napiwodzkiego Starosty Nidzickiego w spotkaniu uczestniczyli: Lech Brzozowski Wicestarosta Nidzicki, Elzbieta Górlaska – Przewodnicząca Rady Powiatu w Nidzicy, Paweł Bukowski Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Waldemar Szymański – Wójt Gminy Janowo, Marek Wolszczak Wójt Gminy Kozłowo, Jacek Jankowski Zastępca Wójta Gminy Kozłowo, Bożena Grochala Wójt Gminy Janowiec Kościelny, Zbigniew Ambroziński – Przewodniczący Rady Gminy w Janowcu Kościelnym, Jacek Kosmala Burmistrz Nidzicy oraz Paweł Przybyłek Przewodniczący Rady Miejskiej w Nidzicy.

Spotkanie było doskonałą okazją do złożenia sobie życzeń świątecznych oraz noworocznych a także do podsumowania współpracy samorządów w 2017 roku.