Ruszyła VII edycja ogólnopolskiego konkursu Grunt na Medal 2016, którego celem jest wybranie najlepszego terenu pod inwestycje przemysłowe w każdym województwie. Konkurs organizowany jest przez PAIiIZ S.A. we współpracy z regionalnymi partnerami.
Celem konkursu "Grunt na medal" jest wyłonienie i promocja terenów kompleksowo przygotowanych pod inwestycje produkcyjne.

Inwestycje zagraniczne to duży krok w kierunku rozwoju gminy, poprawy jakości życia jej mieszkańców oraz tworzenia nowych miejsc pracy. Udział w kolejnej edycji konkursu to ponowna szansa na promocję gminy, jako najlepszego miejsca lokalizacji dla inwestycji produkcyjnych i wyjątkowa możliwość pozyskania znaczących inwestorów. Najlepsze zgłoszone tereny uzyskają pierwszeństwo przy wskazywaniu przez PAIiIZ, Warmińsko-Mazurskie Centrum Obsługi Inwestora oraz Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego lokalizacji zagranicznym inwestorom, a także będą promowane na forum międzynarodowym. Ponadto, Zwycięzcy Konkursu będą mogli używać logo "Grunt na medal" na wszystkich materiałach promocyjnych.

Zachęcamy przedstawicieli samorządów lokalnych do zgłaszania terenów przygotowanych pod inwestycje produkcyjne.

W pierwszym etapie konkursu spośród wszystkich zgłoszonych terenów inwestycyjnych WMCOI dokona selekcji kandydatów na najlepszy teren inwestycyjny na podstawie nadesłanych materiałów, tj. opisu działek, zdjęć i map. Następnie wstępna lista kandydatów zostanie zweryfikowana i zatwierdzona przez członków komisji konkursowej z ramienia PAIiIZ. II etap konkursu polegać będzie na audycie terenów wybranych w I etapie i wyłonieniu spośród nich 16 zwycięzców (po 1 z każdego województwa).

Regulamin konkursu wraz z załącznikami do pobrania.

Regulamin konkursu Grunt na Medal 2016

Na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego za przebieg konkursu odpowiada:

Warmińsko-Mazurskie Centrum Obsługi Inwestora

Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie