Artykuły z kategorii

Turystyka i promocja regionu

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w konkursie "Pamiątka regionu Warmii i Mazur". Celem konkursu jest pozyskanie pamiątki...

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów SpotkanieSamorzadowcyLuty oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Regionalny Fundusz Pożyczkowy działający  przy WMARR S.A. w Olsztynie  udziela pożyczek mikro, małym i  średnim przedsiębiorcom mających siedzibę lub inwestujących na terenie województwa warmińsko-mazurskiego w tym także podmiotom rozpoczynającym działalność gospodarczą. Szczegółowe informacje na stronie www.wmarr.olsztyn.pl (Zakładka Pożyczki dla przedsiębiorców).

 

REGIONALNY FUNDUSZ POŻYCZKOWY

 

czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 pokój nr 15 tel. 89 521 12 79 / 89 faks 89 521 12 60 www.wmarr.olsztyn.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pożyczki dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

  • oprocentowanie pożyczek w stosunku rocznym od 2,43%przy czym dla podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą od5,83%
  • 300.000 zł- maksymalna kwota pożyczki
  • 1.000.000 zł- maksymalna kwota zaangażowania wobec jednego podmiotu
  • 7 lat- maksymalny okres finansowania

 

Informacje nt. pożyczek, formularze wymaganych dokumentów oraz pomoc w ich wypełnieniu można otrzymać w siedzibie RFP.

Warunkiem udzielenia/wypłaty pożyczki jest dostępność środków na rachunku bankowym Agencji w ramach dofinansowań przyznanych Agencji.