GŁOSUJEMY na NIDZICĘ! GŁOSUJEMY na Akademię Kuglarską!

Prosimy o Wasze głosy! Głosujemy na projekt “Akademia Kuglarska w Nidzicy” w ramach konkursu “Decydujesz, pomagamy” organizowanego przez “Fundację TESCO Dzieciom”. Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu możemy zdobyć 5000 zł na realizację planowanych działań. Głosowanie trwa od 8 marca do 4 kwietnia.

„Akademia Kulgarska w Nidzicy” to inicjatywa Grupy Artystycznej SIGNUM oraz Nidzickiego Ośrodka Kultury. Polega ona na promowaniu sztuki kuglarstwa wśród lokalnej młodzieży. Chcemy to osiągnąć poprzez serię warsztatów prowadzonych przez lokalnych artystów i specjalistów z zewnątrz. Punktem kulminacyjnym będzie spektakl przygotowany przez młodzież dla lokalnej społeczności. Aby zrealizować zadanie potrzebujemy Waszego wsparcia.

 Chcemy robić więcej i chcemy robić to lepiej - z WASZĄ pomocą nam się uda!

Głosować na nasz projekt możemy wielokrotnie w sklepach TESCO w Nidzicy, Działdowie i Mławie. Głosy oddajemy wrzucając specjalne żetony do zielonej urny przy wyjściu ze sklepu. Żeton otrzymujemy wraz z paragonem przy każdych zakupach. Pamiętajcie - ZIELONA URNA! Nasz projekt konkuruje w głosowaniu z dwoma projektami z Działdowa.

GŁOSUJ na lokalną inicjatywę - GŁOSUJ NA NIDZICĘ!