Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach i Regionalna Organizacja Turystyczna województwa świętokrzyskiego zapraszają Państwa do udziału w tegorocznej edycji konkursu "Ach, Świętokrzyskie czaruje". Konkurs adresowany jest do nieprofesjonalnych fotografików. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie prosimy o nadsyłanie prac do 30 września 2019 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wojewódzki Dom Kultury i Regionalna Organizacja Turystyczna województwa świętokrzyskiego już po raz kolejny zapraszają fotografików-amatorów z różnych zakątków Polski do udziału w konkursie "Ach, Świętokrzyskie czaruje". Konkurs ma celu pokazanie, jak piękny, inspirujący i ciekawy pod względem turystycznym jest nasz region. Dla artystów fotografików, którzy zajmują się fotografią nieprofesjonalnie, jest on okazją do pokazania swoich prac szerszej publiczności – nagrodzone prace zostaną bowiem opublikowane na stronach WDK, PIK, fanpage’ach oraz pokazane na wystawie pokonkursowej w WDK.

Szczegółowe informacje na temat konkursu zawierają regulamin konkursu i załączniki zamieszczone poniżej.

Dodatkowych informacji nt. konkursu udzielają pracownicy Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, nr tel.: 41 36 55 141 / 142; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu: