21 stycznia 2017 roku maturzyści, ich rodzice oraz nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących w Jagarzewie uczestniczyli w balu studniówkowym w Wieczfni Kościelnej. Ta noc miała wyjątkowy charakter, gdyż odbyła się około 100 dni przed maturą. Za młodzieżą technikum egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie, a przed nimi egzamin dojrzałości i dorosłe życie. Maturzyści z rozrzewnieniem wspominali chwile, kiedy rozpoczynali naukę w pierwszej klasie. Wciąż pamiętają serdecznie przyjęcie przez starszych kolegów i koleżanki, dzięki którym czuli, że są wśród przyjaciół. Stwierdzili, że szkoła w Jagarzewie okazała się szczególnie bezpiecznym miejscem, w którym panuje życzliwa, wręcz rodzinna atmosfera. Mają świadomość, że zawdzięczają to nauczycielom i pracownikom szkoły. Dlatego serdecznie podziękowali za trud włożony w nauczanie oraz wychowanie. Dziękowali za wyrozumiałość, cierpliwość, życzliwość i uśmiech.

Natomiast pani Katarzyna Mazur – p.o. dyrektor - z całego serca życzyła maturzystom powodzenia na maturze i w dalszym dorosłym życiu. Życzyła pomyślności, „połamania piór” i odwagi, która dodaje skrzydeł, a także prowadzi w wymarzonym kierunku. Przypomniała, że dzisiaj jest czas zabawy, a ten bal będzie dla maturzystów oraz ich gości niezapomnianym przeżyciem i na zawsze pozostanie miłym wspomnieniem młodości.

Swoje wystąpienie zakończyła słowami:

„Niech się każdy bawi do samego rana,

A ta studniówka niech z tego będzie znana,

Że osoby towarzyszące dotrzymywały nam kroku,

Że żaden pracownik nie stał z boku,

Że nikogo podczas tańca nie zmorzy sen błogi,

A każdego jutro będą boleć nogi.”

 

Zdjęcie 1

Klasa IV Technikum Agrobiznesu – wychowawca Elżbieta Jabłonowska

Od lewej: Mateusz Żmijewski, Kamil Żebrowski, Damian Mróz, Damian Płoski, Patryk Szczepański, Mateusz Łaszczych, Bartosz Figurski, Tomasz Łaszczych, Bartłomiej Rybacki, Adrian Chmieliński, Kamil Olszewski, Adam Borkowski, Damian Długokęcki, Łukasz Olszewski.

Siedzą: p. Katarzyna Mazur – p.o. dyrektor, Karolina Długokęcka, p. Elżbieta Jabłonowska.

Zdjęcie 2

Klasa IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych – wychowawca p. Marcin Pszczółkowski,

O lewej: Wiktoria Zręba, Paulina Piasecka, Angelika Goszczycka, Justyna Czyżewska, Paweł Kujawski, Marta Stachurska, Paulina Jankowska, Dawid Adamkowski, Karolina Jankowska, Daniel Gołębiewski, Angelika Adamkowska, Zuzanna Przygodzka, Kamila Jaroszewska, Karolina Tkacz, Karolina Gałęziewska i Angelika Świderek.

Siedzą: p. Marcin Pszczółkowski, p. Anna Żebrowska, p. Katarzyna Mazur – p.o. dyrektor i p. Krzysztof Hryciuk.