Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących potrafią nie tylko ciężko pracować, ale także dobrze się bawić, co udowodnili podczas obchodów Dnia Dziecka. Dyrekcja oraz Samorząd Uczniowski zadbali o to, by ten szczególny dzień obfitował w wiele atrakcji.

Po trzech lekcjach młodzież odłożyła podręczniki i z wielkim entuzjazmem wybiegła na boisko, by poświęcić czas na relaks i dobrą zabawę. Sportowcy mogli sprawdzić swą kondycję fizyczną podczas gry w koszykówkę i piłkę nożną. Jednak rozgrywki sportowe to nie jedyna z niespodzianek przygotowanych przez organizatorów. Młodzież oraz nauczyciele mieli także możliwość wykazania się talentem tanecznym i poczuciem rytmu przy muzyce przygotowanej specjalnie na tę okazję. Na długiej liście atrakcji znalazły się także: malowanie twarzy, ćwiczenia z hula-hoopem, liczne quizy. Zwieńczeniem obchodów Dnia Dziecka w ZSZiO były przekąski przygotowane na szkolnym grillu. Okrzykom radości i gromkim brawom nie było końca.

Okazało się, że warto czasami oderwać się od nauki, by przypomnieć sobie, że wszyscy jesteśmy dziećmi i potrafimy się dobrze bawić.