W Olecku, 24 października, odbył się finał Turnieju Wojewódzkiego Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego "Moje Boisko Orlik 2012" w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

W skrajnie niekorzystnych warunkach pogodowych (deszcz, silny wiatr, przejmujące zimno) nasza drużyna rozegrała mecze z drużynami z Ostródy i Olecka. Drużyna Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących po przebrnięciu przez eliminacje rejonowe i półfinałowe zmierzyła się w finale z podobnie wyłonionymi szkołami z innych części województwa. Pierwszy mecz Olecka z Ostródą zakończył się remisem 1:1. W drugim meczu mistrzostw nasza drużyna zagrała z Oleckiem i zwyciężyła 3:1. W meczu, który zwycięskiej drużynie dawał mistrzostwo zmierzyliśmy się z Ostródą. Po bardzo zaciętym meczu wygraliśmy 1:0 i osiągnęliśmy historyczny sukces w rozgrywkach wojewódzkich zostając Mistrzem Województwa w piłce nożnej chłopców.

Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie wyjazdu.

Skład drużyny: Kozicki Kamil, Kopczyński Adam, Kuczyński Szymon, Mocki Kacper, Onyszek Cezary, Piotrowski Mateusz, Rogoziński Mateusz, Samsel Tomasz, Wawrzyniak Bartosz, Wiński Bartosz, Wiśniewski Jakub, Woźniak Mikołaj.

Trenerami mistrzowskiej drużyny jest Grzegorz Andryszczyk i Witold Zagożdżon.