Dyrektorzy najlepszych szkół zostali 12 grudnia uhonorowani przez wojewodę warmińsko-mazurskiego podczas uroczystości podsumowującej współzawodnictwo sportowe w 2018 roku. Dyrektorowi Dariuszowi Wółkiewiczowi wręczono puchar za zajęcie przez naszą szkołę dziewiątego miejsca w systemie współzawodnictwa sportowego Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018.

Sukcesu gratulował naszemu dyrektorowi starosta Marcin Paliński, który także uczestniczył w tej uroczystości.

Przedstawiciele naszej szkoły brali udział w takich dyscyplinach sportowych jak: koszykówka, tenis stołowy, piłka nożna i biegi przełajowe. Zaliczyliśmy aż czternaście wyjazdów na zawody rejonowe, regionalne i finałowe. W poszczególnych dyscyplinach zajęliśmy następujące miejsca:

  1. Koszykówka dziewcząt – drugie miejsce w zawodach powiatowych,.
  2. Koszykówka chłopców – trzecie miejsce w rejonie V,
  3. Drużynowy tenis stołowy dziewcząt –piąte miejsce w półfinale wojewódzkim,
  4. Drużynowy tenis stołowy chłopców –piąte miejsce w finale wojewódzkim,
  5. Piłka nożna halowa dziewcząt – drugie miejsce w finale wojewódzkim,
  6. Piłka nożna halowa chłopców – trzecie miejsce w półfinale wojewódzkim,
  7. Piłka nożna na otwartym boisku dziewcząt – trzecie miejsce w finale wojewódzkim,
  8. Piłka nożna na otwartym boisku chłopców – trzecie miejsce w półfinale wojewódzkim,
  9. Biegi przełajowe. W Biegach Grunwaldzkich drużyna szkolna zdobywa drugie miejsce.

   Indywidualnie trzecie miejsca zajęli Zuzanna Śliwka i Cezary Onyszek.