8 marca 2019 roku w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących obchodziliśmy Dzień Kobiet. W budynku szkoły przy ulicy Wyborskiej 12 wszystkie panie  otrzymały kwiatki. Poczęstowano je także pysznymi słodkościami. W budynku szkoły przy ulicy Jagiełły 3 kobiety  zostały poczęstowane smakowitymi ciastami.

Dodatkowym prezentem był Medal Super Kobiety lub Medal Super Dziewczyny. Kolejną atrakcję tego wyjątkowego święta stanowiła część konkursowa, którą przygotowali uczniowie klasy I Technikum Informatycznego pod kierunkiem Pani Bogumiły Ciołek- opiekunki Samorządu Uczniowskiego. Wzięły w niej udział przedstawicielki wszystkich klas oraz żeńskiej części Rady Pedagogicznej. Na początek sprawdzono wiedzę uczestniczek dotyczącą słynnych kobiet. Następnie zawodniczki rozpoznawały sławne kobiety na podstawie pociętych na kawałki zdjęć. Kolejne konkurencje polegały na  rysowaniu wizerunków "mężczyzn życia" i projektowaniu biżuterii. W ostatnim etapie zmagań konkursowych zawodniczki wykazywały się sprawnością fizyczną: rzucały balonikiem wypełnionym piaskiem do celu. Po podsumowaniu wszystkich zdobytych punktów jury ogłosiło werdykt i wręczyło wszystkim uczestniczkom dyplomy i breloczki z flamingiem. Zdobywczynie trzech pierwszych miejsc otrzymały dodatkowo maskotki.

 Obchody Dnia Kobiet obfitowały w mnogość i różnorodność atrakcji, a to za sprawą Samorządu Uczniowskiego, który jak zwykle spisał się na medal!