Dnia 23 stycznia 2016 roku w szkolnej stołówce w Jagarzewie odbył się bal studniówkowy zorganizowany przez uczniów klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz wychowawcę Zbigniewa Wszołka.

Uroczystość poprowadzili przedstawiciele klasy: Ewelina Zybert i Łukasz Pieniak, którzy powitali wszystkich zaproszonych gości, a także wspominali chwile spędzone w jagarzewskich murach przez ostatnie 4 lata nauki. Następnie głos zabrała dyrekcja, pan Włodzimierz Zagożdżon i pani Izabela Borkowska, którzy oficjalnie otworzyli studniówkę i życzyli wszystkim udanej zabawy. Po przemówieniu dyrektora prowadzący przytoczyli słowa Pana Tadeusza Adama Mickiewicza i zaprosili koleżanki oraz kolegów do wykonania tradycyjnego tańca abiturientów, czyli poloneza. W dalszej części uroczystości maturzyści złożyli podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli, wychowawcy i rodziców za cierpliwość, troskę i trud włożony w ich wychowanie, obdarowując wszystkich kwiatami.

W końcu przyszedł czas na wspólne pozowanie do zdjęć i zabawę, która trwała do białego rana. Wszyscy świetnie się bawili i długo będą wspominali ten cudowny bal.