19 grudnia  br. odbyła się wigilia samorządowa w której uczestniczyły władze samorządowe z terenu Powiatu Nidzickiego. Na zaproszenie Starosty Pana  Marcina Palińskiego w spotkaniu uczestniczyli wicestarosta Pan Paweł Przybyłek, członkowie Zarząd Powiatu tj. Pan Lech Brzozowski i Pan  Mateusz Budka, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Andrzej Bróździński i Wiceprzewodniczący Pan Paweł Bukowski oraz włodarze gmin wchodzących w skład Powiatu Nidzickiego tj.  Pan Jacek Kosmala Burmistrz Nidzicy, Pan Grzegorz Napiwodzki Wójt Gminy Janowo, Pani Alina Jabłonowska Przewodnicząca Rady Gminy w Janowie, Pan Piotr Rakoczy Wójt Gminy Janowiec Kościelny, Pani Marianna Malinowska Przewodnicząca Rady Gminy w Janowcu Kość., Pan Marek Wolszczak Wójt Gminy Kozłowo, Pan Jacek Jankowski zastępca Wójta Gminy Kozłowo oraz Pani Alicja Hołubowicz Przewodnicząca Rady Gminy w Kozłowie.

Spotkanie rozpoczął Wicestarosta Pan Paweł Przybyłek i Przewodniczący Rady Powiatu Pan Andrzej Bróździński od złożenia życzeń dla obecnych na spotkaniu samorządowców i ich rodzin. Życzyli wszystkim spokojnych i radosnych świat Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nadchodzącego roku.
Spotkanie było okazją do przełamani się opłatkiem oraz do krótkiego podsumowania mijającego roku, a także omówienia planów i zamierzeń na kolejny rok i najbliższe lata.