25 stycznia, w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie odbyły się obchody święta Publicznych Służb Zatrudnienia zorganizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy.

W uroczystości wzięli udział m.in. marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin, wicewojewoda warmińsko-mazurski Sławomir Sadowski, wiceprezydent Olsztyna Jarosław Słoma i wicestarosta olsztyński Joanna Michalska. Powiat Nidzicki reprezentowali wicestarosta Paweł Przybyłek, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Nidzicy Aleksandra Nowogórska oraz Burmistrz Nidzicy Jacek Kosmala.

Marszałek województwa wręczył też nagrody oraz wyróżnienia indywidualne, gdzie jedno z nich przypadło dla dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Nidzicy Aleksandry Nowogórskiej.

Źródło i zdjęcia: olsztyn24.com, Gustaw Marek Brzezin