9 lutego, w hali widowiskowo-sportowej w Nidzicy odbyła się III edycja turnieju piłki nożnej "Od Przedszkola do Old Boya", w którym wzięli udział ze chłopcy z rocznika 2009 i młodsi oraz seniorzy zespołów Old Boys.

Turniej otworzył Prezes stowarzyszenia ,,Old Boy’’ Krzysztof Powirski witając przybyłych gości, m. in. Starostę Powiatu Nidzickiego Marcina Palińskiego, wicestarostę Pawła Przybyłka, przewodniczącego Rady Powiatu Andrzeja Bróździńskiego, asystenta wojewody woj. warmińsko-mazurskiego Mateusza Szkaradzińskiego, wójta Gminy Kozłowo Marka Wolszczaka, dyrektor MOSiR Nidzica Patrycję Kawałko, dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 Artura Pacuszkę i komendanta powiatowego policji w Nidzicy Jarosława Wiśniwskiego.

Osiem zespołów szkolnych podzielono na dwie grupy w których uzyskano następujące wyniki:

grupa A:

SP 1 Nidzica - SP2 Nidzica 3:0

SP1 Nidzica - SP3 I Nidzica 5:1

SP1 Nidzica - SP3 Działdowo 1:0

SP2 Nidzica SP3 I Nidzica 0:1

SP2 Nidzica - SP3 Działdowo 0:4

SP3 I Nidzica - SP3 Działdowo 0:3

Grupę A wygrali piłkarze SP1 Nidzica - 9 pkt. przed SP3 Działdowo - 6 pkt. oraz SP3 Nidzica - 3 pkt. i SP2 Nidzica - 0 pkt.

Grupa B:

UKS 1 Nidzica - SP3 II Nidzica 4:0

UKS 1 Nidzica - SP Janowiec Kościelny 1:0

UKS 1 Nidzica - SP Kozłowo 3:0

SP Janowiec Kościelny - SP Kozłowo 2:0

SP3 II Nidzica - SP Janowiec Kościelny 0:2

SP3 II Nidzica - SP Kozłowo 2:0

Grupę B wygrał zespół UKS 1 Nidzica - 9 pkt. przed SP Janowiec Kościelny - 6 pkt, SP3 II Nidzica 3 pkt. i SP Kozłowo - 0 pkt.

W grupie seniorów uzyskano wyniki:

Old Boys - Mundurowi 0:0 k.3:1

Old Boys - Samorządowcy 1:2

Nadleśnictwo - Samorządowcy 1:3

Mundurowi - Nadleśnictwo 3:0

Grupę seniorów wygrał zespół Samorządowców przed Old Boy, Mundurowymi i Nadleśnictwem

W meczu o 3 miejsce UKS 1 Nidzica wygrała z SP Janowiec Kościelny 1:0 a w Wielkim Finale SP3 Działdowo pokonało SP1 Nidzica 4:1

Nagrody, statuetki, puchary, medale wręczali starosta Marcin Paliński, asystent wojewody Mateusz Szkaradziński, wójt Gminy Kozłowo Marek Wolszczak, dyrektor MOSiR Nidzica Patrycja Kawałko, Prezes stowarzyszenia ,,Old Boy’’ Krzysztof Powirski, dyrektor SP1 Artur Pacuszka, przedstawiciel PZPN - Tomasz Zahorski oraz przedstawiciele sponsorów.

źródło: nidzica.wm

zdjęcia: Powiat Nidzicki, MOSiR w Nidzicy