Również dziś, 7 czerwca, odbyły się uroczyste obchody 40-lecia Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy. Po Mszy Świętej w Kościele Bł. Bolesławy Lament miała miejsce akademia, podczas której nie zabrakło podziękowań i życzeń dla całej szkolnej społeczności. Wszyscy zaproszeni goście mogli obejrzeć część artystyczną, a zwieńczeniem obchodów była możliwość spróbowania pysznego tortu, a także wspólne rozmowy i wspomnienia dawnych lat szkolnych.

W uroczystości wzięli udział: Starosta Nidzicki Marcin Paliński, Wicestarosta Paweł Przybyłek, Przewodniczący Rady Miejskiej w Nidzicy Tadeusz Danielczyk, Przewodniczący Gminnej Komisji Oświaty Andrzej Arcyz, radni miejscy i powiatowi, dyrektorzy placówek oświatowych, przedstawiciele służb mundurowych, byli dyrektorzy i nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 3, Grono Pedagogiczne, rodzice oraz uczniowie.

Zdjęcia: Przemysław Burdyński - Wydział Oświaty, Promocji, Rozwoju i Zarządzania Kryzysowego