8 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Nidzicy rozegrano 4. edycję turnieju piłki nożnej "Od Przedszkola do Old Boya". Rywalizowali ze sobą chłopcy z rocznika 2010 i młodsi.

W 4 Edycji turnieju piłki nożnej ,,Od Przedszkola do Old Boya’’ wystąpiły po dwa zespoły szkół nr 1, 2 i nr 3 w Nidzicy oraz szkoły reprezentujące nasz powiat w terenie SP Kozłowo, SP Janowo i Orzeł Janowiec Kościelny.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Prezes Stowarzyszenia ,,Old Boy’’ Krzysztof Powirski który przywitał przybyłych gości i zawodników którym życzył wiele radości i sportowych emocji podczas zmagań turniejowych.

Wszystkim zespołom nagrody, statuetki, puchary, medale wręczali Starosta Nidzicki Marcin Paliński, Burmistrz Nidzicy Jacek Kosmala, Dyrektor MOSiR w Nidzicy Patrycja Kawałko, Prezes Stowarzyszenia ,,Old Boy’’ Krzysztof Powirski, Dyrektor SP1 Artur Pacuszka, Wójt Gminy Kozłowo Marek Wolszczak, Wójt Gminy Janowiec Kościelny Piotr Rakoczy, Przewodniczący Komisji Kultury i Sportu Andrzej Arcyz.

Informację o wynikach można znaleźć pod linkiem: http://nidzica.wm.pl/632226,Od-Przedszkola-do-Old-Boya-Nidz…

Tekst: Gazeta Nidzicka
Zdjęcia: Gmina Nidzica