O G Ł O S Z E N I E

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 878) informuję, że od dnia 25.05.2020 r. Starostwo Powiatowe w Nidzicy zostało ponownie otwarte dla interesantów.

Jednocześnie należy w dalszym ciągu przestrzegać zaleceń sanitarnych.

Osoby załatwiające sprawę w Starostwie Powiatowym w Nidzicy powinny:

• mieć założoną maseczkę ochronną;
  • zdezynfekować ręce płynem, który znajduje się przy drzwiach wejściowych;
  • zachować odstęp między pracownikami i innymi interesantami co najmniej 1,5 - 2 m.

Ponadto dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym  samym  czasie,  w jednym pomieszczeniu

nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi.

Wydział Komunikacji - do odwołania - pracuje w systemie indywidualnej obsługi interesanta według zapisów telefonicznych:

• tel.: 89 625 28 87 i 89 625 82 03 - sprawy związane z rejestracją lub wyrejestrowaniem pojazdów, wymianą lub odbiorem dowodu rejestracyjnego, zgłoszeniem nabycia lub zbycia pojazdów;
  • tel. 89 625 69 70 - sprawy związane z uprawnieniami do kierowania pojazdami.

Zaleca się, aby w poczekalni przebywały jedynie osoby zapisane na konkretną godzinę, na 5 minut przed przyjęciem. Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia nabycia i zbycia pojazdów można dokonać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez platformę e-Puap.

Osoby, których sprawy nie wymagają osobistej wizyty proszone są o korzystanie w dalszym ciągu z systemów teleinformatycznych

STAROSTWO POWIATOWE W NIDZICY

Tel.  /89/ 625 32 79

www: www.powiatnidzicki.pl

ePUAP: www.epuap.gov.pl   Adres skrytki: /starostwo_nidzica/SkrytkaESP

Wykaz telefonów do wydziałów Starostwa Powiatowego w Nidzicy:

x1

x2

zoz ograniczeniazoz pomoc

Zespół Opieki Zdrowotnej w Nidzicy wprowadza system TELEPORAD

Potrzebujesz porady lekarza specjalisty,

skorzystaj z możliwości telefonicznej lub mailowej kontaktu z nami.

Jeśli w danym momencie nie będzie to możliwe – zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie

Poradnia Chirurgiczna – 89 625 05 53

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza – 89 625 05 10

Poradnia Neurologiczna – 89 625 84 91