ZARZĄDU POWIATU W NIDZICY

Zarząd Powiatu w Nidzicy ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego pod nazwą „Realizacja zadania publicznego w zakresie prowadzenia jednego „mobilnego” punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i edukacji prawnej na terenie powiatu nidzickiego w 2019 r.”.

1. Rodzaj zadań:
    Zadanie polegać będzie
    na prowadzeniu jednego „mobilnego” punktu, w których udzielana będzie nieodpłatna pomoc prawna oraz świadczone nieodpłatne poradnictwo obywatelskie i powierzeniu zadania z zakresu edukacji prawnej. Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego zwany dalej „punktem” znajduje się w następujących miejscowościach:
    a) Kozłowo - w siedzibie Urzędu Gminy Kozłowo, ul. Mazurska 3, 13-124 Kozłowo,
    b) Janowiec Kościelny - w siedzibie Urzędu Gminy, Janowiec Kościelny 62, 13-111 Janowiec Kościelny,
    c) Janowo - w budynku po byłym Ośrodku Zdrowia, ul. Przasnyska 60, 13-113 Janowo.
  1. Oferent pozostawać będzie zobowiązany do prowadzenia punktu w sposób i na zasadach określonych w ofercie, umowie oraz ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 2030 z późn.zm.).
  2. Harmonogram wskazujący dni i godziny, w których udzielana będzie nieodpłatna pomoc prawna oraz świadczone nieodpłatne poradnictwo obywatelskie określa poniższa tabela:

Tygodniowy rozkład pracy

Kozłowo

14.00-18.00

Janowiec Kościelny

Janowo

9.00-13.00

Uchwała i załączniki o ogłoszeniu konkursu:

Uchwała-w-sprawie-ogłoszenia-konkursu.pdf

Załącznik_nr_1  do_uchwały_Ogłoszenie-konkursu.pdf